Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

А чи не забагато ми платимо за тепло?

  Опалювальний сезон 2018-2019 року нещодавно розпочався. У зв’язку з цим управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужбиyjdbyf ntgkje3ge в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів послуг теплопостачання Прикарпаття, що нарахування плати за послуги опалення проводиться теплопостачальними підприємствами, згідно показників будинкових лічильників теплової енергії, пропорційно опалювальній площі квартир, підключених до централізованого опалення.
 Тобто вся теплова енергія, використана на опалення місць загального користування, розподіляється тільки на споживачів підключених до системи централізованого опалення. А споживачі, у яких встановлене індивідуальне опалення, не сплачують за опалення місць загального користування.
 Згідно ст. 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII від 14.05.2015 р., до приміщень загального користування відносяться допоміжні приміщення, зокрема приміщення призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти, машині відділення ліфтів,вентиляційні камери, інші підсобні і технічні приміщення).
 Споживачі, у яких встановлені індивідуальні системи опалення, повинні оплачувати за опалення місць загального користування відповідно до п. 28 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630.
 Зважаючи на вище викладене, пропонуємо споживачам приєднаним до централізованого опалення, звертатись до теплопостачальних підприємств з вимогою знизити плату за послуги теплопостачання, шляхом нарахування плати за опалення місць загального користування, споживачам які використовують індивідуальні системи опалення, відповідно до п.10-13 та п. 28 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630.
 У разі невиконання теплопостачальними підприємствами законних вимог, споживачі можуть звернутись з письмовим зверненням в консультаційний центр управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (вул. Січових Стрільців,15, м. Івано-Франківськ). У зверненні необхідно вказати повне найменування суб’єкта господарювання та його повну юридичну адресу, а також додати копії договорів та інших наявних документів.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук