Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалісти Держпродспоживслужби відвідають кожну територіальну громаду області

 В кінці жовтня Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було анонсовано проведення циклу виїзних нарад в сільськихewrwer333212111 об’єднаних територіальних громадах області протягом листопада 2018 р. - липня 2019 р.

 В рамках заходів було передбачено обговорення проблемних питань з керівниками ОТГ у сфері захисту прав споживачів та можливі шляхи їх вирішення; надання відповідальним працівникам ОТГ практичної допомоги при наданні послуг «центру надання адміністративних послуг» щодо прийому споживачів, оформленні заяв та повідомлень про небезпечну продукцію, а також прийом жителів ОТГ начальником управління захисту споживачів.
 Також участь у виїзних нарадах будуть брати спеціалісти управління фітосанітарної безпеки, начальники районних, міських управлінь та відділів Головного управління.
 Під час проведення даних заходів усі зацікавлені особи - і працівники апарату територіальних громад, і жителі краю, - зможуть отримати необхідні консультації та роз’яснення із широкого спектру питань у сфері захисту споживачів, безпечності харчових продуктів, ветеринарної медицини, санітарної та фітосанітарної безпеки.

 З графіком проведення нарад можна ознайомитись за посиланням.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2