Головне меню

Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. №823 «Деякі питання подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічнихdbyjcdvdt53gcdheed бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства» затверджено, Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства.


 Цей Порядок визначає процедуру подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства (декларація), що додається малими виробниками виноробної продукції до заяви про отримання ліцензій на виробництво алкогольних напоїв відповідно до законодавства.
 Ознайомитись із зазначеною постановою та порядком, а також завантажити заповнений зразок декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства можна на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в розділі «Виноробна продукція» за посиланням.