Головне меню

Нещодавно відбувся семінар з питань сучасної рекламної практики

  02 листопада 2018 року у м. Києві відбувся семінар стосовно розгляду питань сучасної рекламної практики та контролю за додержаннямhtrkfvfttttd3333 законодавства про рекламу.
 Захід організовано за підтримки громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція», яка є найбільшим громадським об’єднанням рекламної індустрії України, що працює понад 20 років на ринку, до складу якої входить понад 170 компаній.


 Під час семінару обговорено питання налагодження ефективної співпраці Держпродспоживслужби та Всеукраїнської рекламної коаліції, з метою проведення громадських рекламних експертиз; проведено аналіз експертних висновків за 2018 рік; обговорено сучасний стан діяльності органів з контролю за додержанням рекламного законодавства.
 Крім цього, начальником відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Держпродспоживслужби О.Кобельковим проведено аналіз роботи територіальних органів Держпродспоживслужби в частині здійснення контролю за рекламою за 2017 рік та 9 місяців 2018 року а також обговорено проблемні питання здійснення контролю за дотриманням антитютюнового законодавства.
 Від Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області участь в семінарі взяла завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів Валентина Сенчук.