Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур і плодових насаджень в господарствах області на 18.10.2018 року

  Агрокліматичні умови (різке коливання температури повітря в ночі опускались до +1ºС та денні години до +21ºС) звітного періоду негативно впливали натравапаекрк6653пуп3ук розвиток та поширення сисних шкідників (попелиці, цикадки) у посівах озимих культур. Рослини озимих колосових культур здебільшого знаходяться у фазах сходи – 3-й листок, озимий ріпак - у фазах 2-4 листочки, формування розетки. Посіви знаходяться у доброму та задовільному стані.

 В Галицькому, Рогатинському, Снятинському районах у посівах озимої пшениці, розміщених здебільшого після стерньових попередників, активізувалось живлення личинок хлібної жужелиці І-ІІІ віків, які за середньої чисельності 0,5 екз. на кв.м пошкодили 1% рослин. Подекуди гусениці озимої совки пошкодили до 2% рослин. Також, в озимині в допороговій чисельності злакові попелиці, цикадки, хлібні блішки пошкодили 1-5% рослин.
 Проти вищезазначених шкідників за надпорогової чисельності озимі зернові у фази сходи - початок кущіння захищають через осередкові чи всуціль полів обприскування дозволеними інсектицидами.
 У посівах озимого ріпаку хрестоцвітими блішками, попелицями, переважно в крайових смугах полів, пошкоджено 3-5% рослин.
 Погодні умови осені сприяють життєдіяльності мишоподібних гризунів. На 5% обстежених площ озимих ріпаку, пшениці нараховується від поодиноких нір до 2 жилих колоній на гектарі. На 50-100% обстежених площ садів, багаторічних трав, неорних землях обліковують 2-5 колоній гризунів на гектарі, а в колонії 4-7 жилих нір.
 Небезпека пошкодження озимих культур, багаторічних трав і насаджень зберігається повсюди. Збереження сходів озимих зернових та ріпаку забезпечує своєчасне виявлення та знешкодження гризунів у разі 3-5 жилих колоній на гектарі використовуючи отруєні принади та інші дозволені до використання родентициди.
 У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами сільськогосподарських культур.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук