Головне меню

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини взяли участь у командно-штабних навчаннях з питань цивільного захисту

 17 жовтня в м. Івано-Франківську проходили командно-штабні навчання щодо готовності та реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації,укіекеккк556к33455 які передбачають відпрацювання взаємодії усіх ланок системи цивільного захисту Прикарпаття шляхом опрацюванням сценаріїв надзвичайних ситуацій, що найбільш характерні для Івано-Франківщини.

 Зокрема, працівники управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби та Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби взяли участь у командно-штабних, тактико- спеціальних навчаннях та тренуваннях, організованих Головним управлінням ДСНС в Івано-Франківській області.
 В рамках навчань відпрацьовувались заходи з ліквідації аварії у сховищі аміаку на одному з місцевих підприємств та локалізації аварії на радіоактивно забрудненій території.
 Відповідно до повноважень, спеціалістами Держпродспоживслужби було визначено рівень радіаційного фону на території підприємства, напрямок та швидкість вітру, отримано проби ґрунту та води для дослідження на вміст аміаку.
 Для ліквідації наслідків аварії розроблено комплекс санітарно-гігієнічних заходів в районі надзвичайної ситуації для подолання негативних наслідків.

1укццццццкаап 3аапккккккааааццц 245еаааааакерипе