Головне меню

На Прикарпатті п’ятеро чернівчан потрапили в інфекційну лікарню

 На Прикарпатті в інфекційне відділення Верховинської ЦРЛ з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт» госпіталізовано 6 осіб, з них 1 дитина доcmjujlysпіавпав655ц23рурв 15 років – мешканці Чернівецької області та одна місцева мешканка зі скаргами на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури тіла до 38-39 градусів С.
 Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводиться епідеміологічне розслідування даного групового осередку гострої кишкової інфекції в смт.Верховина, Івано-Франківської області.
 В ході епідобстеження встановлено 5 захворілих, серед яких є 1 дитина, які прибули на відпочинок 20 вересня, проживали та харчувалися в приватній оселі в смт. Верховина. Напередодні, 23.09. харчувались в оселі по місцю проживання та вечеряли в кафе «Карпати». Їли картоплю по селянськи, деруни, вареники, картоплю-фрі, відбивну. Однак захворювання проявилося в неділю ввечері, а в понеділок відпочиваючі та господиня потрапили до лікарні. На даний час триває епідобстеження осередку та перевірка закладу, проводяться бактеріологічні дослідження проб харчових продуктів, змивів, води. Стан захворілих середнього та легкого ступеня важкості.
 Ситуація перебуває під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.